İnovasyon ve yapay zekânın değişen ve gelişen demiryolu sektöründe artan öneminin vurgulanacağı fuarlar 2024’ün en iyi yatırımları olacak.

Editör
12.09.2023

Kamu kurumları ve yerel yönetimlerin desteğiyle gerçekleşen bu etkinlikler; demiryolu, ulaşım ve lojistik sektöründe liderlerin, uzmanların ve katılımcıların bir araya geldiği en önemli platformlardan biridir.

18. Middle East Rail: BAE hükümetiyle ortaklaşa yürütülen tek demiryolu fuarı olma özelliğini taşımaktadır. Çevre Ülke Hükümetleri bazında katılımın yüksek olduğu fuarda, 364 Milyar dolarlık bölgesel pazar payı, İpekyolu projeleri ve kuvvetli iş birliği olanakları ön plana çıkıyor: https://www.terrapinn.com/exhibition/middle-east-rail/index.stm

25. Africa Rail: Afrika kıtasının en büyük ve en eski demiryolu organizasyonu olan, kıta demiryolları için en verimli ve etkili sektör fuarıdır. Her yıl milyarlarca dolarlık sözleşmelere aracılık eden fuar Afrika kıtasının rakipsiz demiryolu organizasyonu olma özelliğini sürdürmektedir: https://www.terrapinn.com/exhibition/africa-rail/index.stm

KATILIMCI GÖRÜŞLERİ:

CRRC: Harika toplantılar yaptık. Katılımcı kalitesi fevkalade yüksek.
SwissRapide AG: Bölgedeki hiçbir etkinlik Middle East Rail ile yarışamaz.
Linsinger: Bu etkinliğin güzelliği şu: Belirli kişiler veya şirketlerle tanışmak için geldiyseniz, onların rakipleriyle de tanışırsınız...Çünkü herkes burada.   

Federal Transport Authority: Bu etkinlik yeni teknolojileri keşfetmek, önde gelen isimlerle stratejiler oluşturmak ve taşımacılığın geleceğini radikal şekilde değiştirenlerle bağlantı kurmak için mükemmel bir platform.

United Arab Emirates, Roads and Transport Authority: Terrapinn demir yolu etkinlikleri, kendimizi eğitmenin ve yeni teknolojiler hakkında bilgi edinmenin tek yolu. Bilgi birikimimizi Orta Doğu genelinde yayabiliriz.

Katılımcı ve Sponsorlardan bazıları: Al Jazeera Steel, AlmavivA Technologies Srl, Al-Ayuni Investment & Contracting Co., Alstom, Audi AG, CAF Rolling Stock UK Ltd., Citroën, CRRC Corporation Limited, Doğuş İnşaat, Etihad Rail, GCC Railway, Government of Dubai ( Roads and Transport Authority RTA ), Government of the United Kingdom, Hitachi Rail, Huawei, HYT Engineering, Johnson Control, Linsinger Maschinenbau GmbH, Mafex - Spanish Railway Industry Association, Mercedes-Benz, Nokia Corporation, Orascom Development Egypt, ProgressRail, Sabatco, Siemens Mobility, SwissRapide AG, TieTek Global…

Middle East Rail ve Africa Rail fuarları, sektördeki en iyi uygulamaları öğrenmek, yeni iş bağlantıları kurmak ve sektördeki gelişmeleri takip etmek için ideal fırsatlar sunuyor. Siz de bu heyecan verici etkinliklere katılarak; demiryolu sektörünün önde gelen firmaları ve uzmanlarıyla bağlantı kurma fırsatı, en son demiryolu teknolojilerini ve çözümlerini keşfetme şansı, yenilikçi projeler ve iş birliği fırsatlarına erişim, sektörün önde gelen uzmanları tarafından sunulan bilgi dolu konferanslar ve panellere erişim sağlayabilirsiniz.

Demiryolu sektöründe heyecan verici ve yenilikçi fuarlar olan Middle East Rail ve Africa Rail, gelecek yılki organizasyonda tüm demiryolu tedarik zinciri için teknoloji, yenilik ve strateji sloganı ile konvansiyonel hatlara uygulanabilecek akıllı çözümleri ön plana çıkaracak. İnovasyon ve yapay zekânın değişen ve gelişen demiryolu sektöründe artan öneminin vurgulanacağı fuarlar 2024’ün en iyi yatırımları olacak.

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account