Schneider Electric, yeni bir uluslararası görevlendirme ile Alper Vargel’in Uluslararası Güç Ürünleri Birimi Ticari Dönüşüm Başkan Yardımcısı olarak atandığını duyurdu. 

Editör
09.02.2024

Enerji yönetimi ve otomasyonun dijital dönüşümüne liderlik eden Schneider Electric, Alper Vargel’in Uluslararası Güç Ürünleri Birimi Ticari Dönüşüm Başkan Yardımcısı olarak atadığını duyurdu. Pasifik, Hindistan, Orta Doğu Afrika ve Güney Amerika'da yaklaşık 95 ülkeyi kapsayan uluslararası operasyonlar bölgesinden sorumlu olacak 

Vargel, yeni görevinde şirketin uluslararası pazarlardaki büyümesini hızlandırmak amacıyla ticari operasyonlar ve dijital dönüşüm çalışmalarına liderlik edecek. Böylece Schneider Electric’in ticari stratejisini şekillendirmeye ve şirketin küresel başarı hedeflerine katkıda bulunmaya devam edecek.

18 yıldır Schneider Electric’te çeşitli görevlerde bulunan Alper Vargel, Türkiye’de satış, segment yönetimi, fiyatlandırma, ticari politikalar, teklif ve kanal pazarlaması alanlarında üst düzey rollerde geniş bir deneyim ve bilgi birikimine sahip. Yeni görevine atanmadan önce Vargel, Körfez Ülkeleri Pazarlama Başkan Yardımcısı, 4 farklı bölümün, teklif, kanal pazarlaması, fiyatlandırma ve e-ticaret hizmetlerine liderlik etmekteydi.

Alper Vargel, İstanbul Teknik Üniversitesi Elektrik Mühendisliği bölümü mezunudur.

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create Account



Log In Your Account