2015 yılı ülkemiz ve dünyamız açısından zor bir yıldı | Mahmut KILINÇ , İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
Haber Ara :
İnşaat&Yatırım Sayı 170
Eylül 2018 Sayı 170
İnşaat&Yatırım Sayı 169
Ağustos 2018 Sayı 169
İnşaat&Yatırım Sayı 168
Temmuz 2018 Sayı 168
İnşaat&Yatırım Sayı 167
Haziran 2018 Sayı 167
İnşaat&Yatırım Sayı 166
Mayıs 2018 Sayı 166
İnşaat&Yatırım Sayı 165
Nisan 2018 Sayı 165
25 Nisan 2016, Pazartesi 15:37:56
2015 yılı ülkemiz ve dünyamız açısından zor bir yıldı
14 Punto 16 Punto 18 Punto 24 Punto
ANBA Yayın Grubu olarak biz, 2015 yılında 30. yaşımızı kutladık. Ve seneyi, bizi atağa kaldıracak yeni projelerin tamamlanma yılı olarak geçirdik. Yeni yatırımlarımızın devreye gireceği 2016 bizim için "yenilikler yılı" olacak.

2015 yılı ülkemiz ve dünyamız açısından zor bir yıldı. Barış ve hoşgörüye ihtayacımız olan bir dönemdeyiz. 2016 yılının çok kolay olmayacağını düşünmekle beraber, dilerim ki dünyamız ve ülkemiz adına sağduyu ve barışın hakim olduğu bir yıl olur. 

ANBA Yayın Grubu olarak biz, 2015 yılında 30. yaşımızı kutladık. Ve seneyi, bizi atağa kaldıracak yeni projelerin tamamlanma yılı olarak geçirdik. Yeni yatırımlarımızın devreye gireceği 2016 bizim için "yenilikler yılı" olacak.

Bilindiği üzere 3 farklı dergiyi yayın hayatına kazandırıyoruz. Bunlar aylık olarak yayınlanan İnşaat & Yatırım, yine aylık yayınlanan AnbaRapor ve iki ayda bir yayınlanan Marka Projeler dergilerimizdir. Bu yayınlarımızı 2016 itibariyle daha geniş kitlelere ulaştırmayı hedefliyoruz. Dergi yayıncılığımız dışında, grubumuzun en önemli çalışmalarından bir diğeri de, sektör profesyonellerinin yakından takip ettiği www.projehaber.com "online inşaat bilgi bankası"dır.

 

Projehaber ekibi, Türkiye genelinde düzenli olarak yaptığı şantiye ziyaretlerini her yıl arttırmaktadır. Öyle ki 2016 yılında 10 bini aşkın şantiyenin ziyaret edilmesi planlanmaktadır. Bu ziyaretleri taçlandıracak olan çalışmamız ise "ŞANTİYELER ÜRÜN TEDARİK KATALOÐU"dur. İnşaat satın alma departmanlarının yararlanabileceği kataloğu, 2016 yılı Mart ayı itibariyle yayınlayacağımızı müjdelemek isterim. 

 

18 yıldır inşaat sektüryle ilgili dijital anlamda da önemli yayıncılıklara ima atıyoruz. Bunların başında, tüm çözüm ortaklarıyla birlikte projelerin yazıldığı www.projehaber.com ile kamu ihalelerini ve sonuçlarını veren www.ihaleci.com gelmektedir. Bu yayınlara ilave olarak şimdi 3 yeni portalımızı daha devreye alıyoruz. 

 

Bunlardan ilki ŞANTİYELER / www.santiyeler.com. Hem ANBA hem de inşaat sektörü adına oldukça önemli olan portal, inşaat sektörüne şeffaf, güvenilir, hızlı ve kazançlı alışveriş ortamı sunacak, "inşaat sektörünün satın alma platformu" olacaktır. Firmalar satın alma taleplerini santiyeler.com üzerinden kurumsal olarak yayınlayabileceği gibi, mal ve hizmet üreten tedarikçi firmaların dijital kataloğu da portal içerisinde yer alacaktır. santiyeler.com Ocak 2016 itibariyle yayına girmiş olacaktır. 

Bir diğer yeniliğimiz ise www.markakonutlar.com. Site, Türkiye'de bitmiş markalı konut projelerinin yazıldığı, en detaylı portaldır. 2 yıllık geliştirme çalışmalarının sonucunda, 2016'nın ilk çeyreğinde faaliyete girecektir. 

 

Üçüncü yatırımımız ise grubumuzu uluslararası alanda temsil edecek BestGlobalProject / www.bgpnetwork.com'dur. Portalda, Ortadoğu başta olmak üzere dünyadaki önemli projeler yer alacaktır. Sitenin ilk amacı Türk inşaat sanayine hizmet etmek, sonrasında ise global bir oyuncu olmaktır. Türkiye inşaat pazarı oldukça gelişmiş ve dünya pazarlarına açılmıştır. 30 milyar dolarlık ihracatın, 2023 yılında 100 milyar dolara çıkarılması hedefi vardır. Biz de 30 yıldır inşaat sektörüne hizmet sunan ANBA grubu olarak, özellikle inşaat sanayisinin güçlenmesine destek olmayı, bgpnetwork.com ile öncelikle buna katkı sağlamayı hedefliyoruz. 

 

Son olarak ise 2016 yılı itibariyle geliştirilecek olan yayınlarımızın inşaatyatırım.com, markaprojeler.com, onlineihale.com olduğunu belirtmek isterim. 


Mahmut KILINÇ

Bu yazı 629 kez okunmuştur..

YORUM YAPIN SÖZ SİZDE!


Adınız (Yorumda görünecek) :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
 

Diğer Mahmut KILINÇ Yazıları


 
Lütfen haber arşiv tarihi seçiniz.
 
Anthony Khoi, TürkiyeCumhuriyetMerkezBankası, hırsız, EOOS tasarım grubu, 24GPY, Dumankaya Cadde, KoruFlorya, GCMimarlık, güneşlenme alanları, Bumerang Menkul Değerler A.Ş., MaiResidence, Can Hakan Karacan, RoyalGardenKartal, Çiftehavuzlar, Gülle Entegre Tekstil ve Emlak Danışmanlık, Royal Carribean Cruises Ltd, ı Mehmet Zafer Çağlayan, Parima Ofis, ODE Starflex ECO Akustik, İnceboğazPlajı, GAMA Holding, Özgül Group, CNR Expo, P&G Türkiye, aile şerhi, Macar sarayı, GYODER, “Makel’den İste Gerçek Olsun” , Creavit Moon, Demirözü,
 
Anba Yayn Grubu
Her hakk sakldr.