"Şantiyeler Ürün Tedarik Kataloğu" sektöre kazandırdığımız ilklerden | Mahmut KILINÇ , İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
Haber Ara :
İnşaat&Yatırım Sayı 170
Eylül 2018 Sayı 170
İnşaat&Yatırım Sayı 169
Ağustos 2018 Sayı 169
İnşaat&Yatırım Sayı 168
Temmuz 2018 Sayı 168
İnşaat&Yatırım Sayı 167
Haziran 2018 Sayı 167
İnşaat&Yatırım Sayı 166
Mayıs 2018 Sayı 166
İnşaat&Yatırım Sayı 165
Nisan 2018 Sayı 165
11 MAYIS 2016, Carsamba 13:16:14
"Şantiyeler Ürün Tedarik Kataloğu" sektöre kazandırdığımız ilklerden
14 Punto 16 Punto 18 Punto 24 Punto
ANBA Yayın Grubu'nu 1985 yılında kurduk. O tarihten bugüne inşaat - gayrimenkul sektörüne yayıncılık anlamında hep "ilk"leri kazandırdık. Geçtiğimiz günlerde birincisi yayınladığımız "Şantiyeler Ürün Tedarik Kataloğu 2016" da yine sektöre kazandırdığımız ilklerden biri oldu.

ANBA Yayın Grubu'nu 1985 yılında kurduk. O tarihten bugüne inşaat - gayrimenkul sektörüne yayıncılık anlamında hep "ilk"leri kazandırdık. Geçtiğimiz günlerde birincisi yayınladığımız "Şantiyeler Ürün Tedarik Kataloğu 2016" da yine sektöre kazandırdığımız ilklerden biri oldu. 

Kuruluş tarihimiz olan 1985 yılında kamu yatırımları - kamu ihaleleri - ihale sonuçlarının yayınlanması ile çıktığımız yayıncılık serüvenimizde; ihaleci.com / projehaber.com / İnşaat & Yatırım Dergisi / Marka Projeler ve AnbaRapor gibi birçok önemli yayını sektöre kazandırdık. 2015 yılı bizim için Ar-Ge çalışmaları uzun zamandır devam eden yeni projelerimizin tamamlandığı bir sene oldu. 2016 itibariyle devreye aldığımız yeniliklerimiz; www.santiyeler.com / Şantiyeler Ürün Tedarik Kataloğu, www.markakonutlar.com ve www.bgpnetwork.com / BestGlobalProject olarak sıralanıyor. 

MarkaKonutlar / www.markakonutlar.com
Markakonutlar.com, Türkiye'de devam eden ve bitmiş markalı konut projelerinin yazıldığı, en detaylı portaldır. 2 yıllık geliştirme çalışmalarının sonucunda, 2016'nın ilk çeyreğinde faaliyete girmiştir. 

BestGlobalProject / www.bgpnetwork.com
Dünya genelinde inşaatı devam eden en önemli 10 bin projenin yazılmakta olduğu portalımız, ANBA Grubu olarak bizi global piyasalara açan çok önemli bir yatırımdır.

Şantiyeler Ürün Tedarik Kataloğu / www.santiyeler.com
ANBA Grubu iştiraklerinden olan Şantiyeler Dijital Platform A.Ş.'nin ürünü olan şantiyeler.com platformu kuşkusuz "en önemli" yatırımımızdır. ŞANTİYELER, inşaat sektörünün satınalma taleplerine cevap verecek, aynı zamanda e-tedarik kataloğu olarak da sektöre hizmet verecektir. www.santiyeler.com ürünlerinden biri olan Şantiyeler Ürün Tedarik Kataloğu da sistemin en önemli parçalarından biridir. Yıllık olarak yayınlanacak kataloğun ilkini yayına kazandırmış olmaktan gurur duyuyoruz. Uzun süren titiz bir çalışmanın ürünü olan Şantiyeler Kataloğu'nun inşaat sektörüne önemli katkılar sağlayacağını biliyoruz. 

Şantiyeler Kataloğu, projehaber.com ekibinin yurt genelinden düzenli olarak gerçekleştirdiği "Şantiye Gezileri"ndeki talep sonucunda hayat bulmuştur. Gelecek senelerde yenilerini çıkaracağımız katalog, gelişerek ve yenilenerek yoluna devam edecektir. Firmaların, ürünlerin inşaat kategorisine uygun olarak yayınlandığı Şantiyeler Kataloğu, sunduğu arşivleme imkanıyla da uzun seneler şantiyelerin ihtayaçlarına cevap verecektir.

ANBA Yayın Grubu olarak mottomuz inşaat sektörüne yayıncılık anlamında yenilikleri, ilkleri kazandırmaktır. Çalışmalarımızı bu bilinç ile sürdürmeye devam edeceğiz.


Mahmut KILINÇ

Bu yazı 2142 kez okunmuştur..

YORUM YAPIN SÖZ SİZDE!


Adınız (Yorumda görünecek) :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
 

Diğer Mahmut KILINÇ Yazıları


 
Lütfen haber arşiv tarihi seçiniz.
 
Fishwood, HAYDAR Aliyev Merkezi, FUGayrimenkul, Caferİnan, Şehrizar Konakları, Assist, Decor Marble, Avrupa Aydınlatma Birliği, Hayat Koleksiyonu, DKY İnşaat, Gaggenau EB 388, Mesleki Eğitim Merkezi, Divan Suites İstanbul G-Plus, SoulGroup, Gap İnşaat Yatırım, IC İÇTAŞ-DİA , Christoph Hallier EED, Mortgage Barometre, bankakredisi, 3.Boğaziçi Bölgesel Ortaklık Zirvesi, 2. Türk Mutfağı Zirvesi, Blanco, LeasePlan Otomotiv Servis ve Tic. A.Ş., GSStore, CORRİDOR REZİDANS, Buharlı Fırın, Royal Plus Konutları, Ze Carlos Arara, ErsaşAlüminyum, Mutlu İnşaat,
 
Anba Yayn Grubu
Her hakk sakldr.